Witamy Państwa w BAR ACADEMY. Nasza firma powstała w 2009 roku w Atenach a od 2015 roku dzielimy się naszym doświadczeniem na terenie Polski.

Co nas wyróżnia
Agnieszka Wijas

Co oferujemy?

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem gastronomicznym odpowiadając na potrzeby osób, które marzą o uruchomieniu własnej restauracji, kawiarni czy pubu.

Pomagamy również wyjść z kryzysu tym przedsiębiorcom, którzy rozpoczęli już przygodę w gastrobiznesie, ale zabrakło im odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. 

"Jeśli gdzieś się wybierasz to zapytaj o drogę kogoś, kto już tam był..."

Jak działamy?

Naszą działalność opieramy m.in. na wieloletniej praktyce w branży HoReCa, w której jesteśmy obecni od 1995 roku. Przy realizacji projektów współpracujemy z najlepszymi pracowniami projektowymi oraz z ekspertami specjalizującymi się w przestrzeniach dla gastronomii.

.

Szkolenia indywidualne

Nowoczesne rozwiązania dla gastronomii

Dlaczego my?

Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że własna restauracja, pub czy kawiarnia to doskonały pomysł na biznes, pod warunkiem, że dobrze ten biznes zaplanujemy i zaufamy doradcom, którzy wiedzą jak naszą koncepcję i pasję przekłuć w sukces.

Liczy się bowiem bardzo dyskretny przekaz, który nienachalnie i w wysublimowany sposób zaprosi gości do Waszego stołu.
Agnieszka Wijas, założycielka Bar Academy
Kelner na sali konsumpcyjnej musi być niczym artysta na scenie – dla Waszych gości chwile spędzone w restauracji są bowiem celebracją dnia.
Agnieszka Wijas, założycielka Bar Academy