Doradztwo gastronomiczne

Nasza firma oferuje kompleksowe doradztwo dla całej branży HoReCa. Działania Bar Academy ukierunkowane są na stały rozwój i zwiększenie zysków każdego gastronomicznego przedsięwzięcia.

krzesla i stolik w restauracji

Nasze usługi :

Poprzez profesjonalne doradztwo gastronomiczne pomożemy Ci stworzyć własną markę gastronomiczną, począwszy od projektu logo, poprzez koncepcję wizualną przedsięwzięcia, aż po zatrudnienie
pracowników.

Oferujemy pełne doradztwo przy:
Oferujemy także:

Co dokładnie robimy?

Przedstawiamy szczegółowy opis naszych usług i co możemy zaoferować w ramach doradztwa gastronomicznego

Budowa brandingu i wizualnej koncepcji lokalu

Jednym z najważniejszych elementów tworzenia koncepcji każdej marki jest jej logotyp. To właśnie ten element od początku będzie wizytówką Waszego biznesu. Dlatego logo, a także związana z nim nazwa lokalu, nie mogą być przypadkowe. Lista elementów, które należy tutaj wziąć pod uwagę, obejmuje nie tylko ogólną wizję przedsięwzięcia, ale także lokalizację lokalu, produkt przewodni, przedział wiekowy potencjalnych klientów, jak również aranżację wnętrza.
Współpracując z Bar Academy wskażemy Państwu jak scalić wszystkie te elementy w jednym słowie i obrazku, tak, aby logo Waszego lokalu zapadło w pamięć Waszym gościom.

Pełne doradztwo przy uruchamianiu lokalu

Sukces w gastronomii zależy nie tylko od świetnego pomysłu, dobrej kuchni i najlepszego zespołu. Już sam wybór lokalizacji to proces, który wymaga dokładnej analizy bardzo wielu czynników, podobnie jak skomponowanie menu czy określenie grupy klientów dla której tworzymy nas biznes. Do tego dochodzi cała lista spraw technicznych, przepisów i procedur, przez które trzeba przejść aby móc przyjąć pierwszych gości. W Bar Academy oferujemy profesjonalne wsparcie na każdym etapie uruchamiania lokalu, a nasza oferta w każdym przypadku dopasowywana jest indywidualnie w zależności od zaawansowania prac i bieżących potrzeb.

Program naprawczy dla lokali funkcjonujących

Z doświadczenia wiemy, że część gastronomicznych biznesów nie radzi sobie na rynku, ponieważ już na starcie popełniono wiele błędów bądź mylnie założono, że gastrobiznes prowadzi się sam i nie potrzebuje dodatkowej wiedzy. Dlatego nasza oferta obejmuje program naprawczy dla lokali już funkcjonujących, które zmagają się z niewystarczającą liczbą klientów, nie są rozpoznawalne i nie udało im się zbudować silnej marki. Program naprawczy Bar Academy zawiera wyeliminowanie dotychczasowych błędów w zarządzaniu i funkcjonowaniu gastronomicznego biznesu, a także indywidualne szkolenia dla zespołu i kadry zarządzającej.

Poufna weryfikacja stanu usług

Usługa poufnej weryfikacji świadczonych usług to dyskretna wizyta przedstawiciela naszej firmy w Państwa lokalu pod nieobecność właściciela.
Jest to najlepsza i najbardziej wiarygodna forma sprawdzenia jakości serwowanych potraw, standardów obsługi klienta oraz zaangażowania pracowników.

Indywidualne szkolenia dla gastronomii

W Bar Academy nie narzucamy Państwu z góry standardowych szkoleń dla pracowników, managerów czy kadry zarządzającej.
Programy szkoleniowe opracowujemy indywidualnie dopiero po zdiagnozowaniu rzeczywistych potrzeb i obszarów, które wymagają działań naprawczych.

Zdalny menadżer i plan naprawczy

W Bar Academy oferujemy merytoryczne wsparcie zarówno w kwestii zarządzania lokalem jak i szeroko pojętej kontroli świadczonych usług. Na podstawie przekazanych informacji możemy również przygotować plan naprawczy podwyższenia poziomu świadczonych usług i nadzorować jego wdrożenie.